Adobe kombinon After Effects, Audition dhe Premiere në projektin Rush | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Adobe kombinon After Effects, Audition dhe Premiere në projektin Rush

Përdoruesit e aplikacioneve për redaktimin e audios dhe videove të Adobe së shpejti do të përdorin një njëjtin aplikacion Adobe për të gjitha nevojat e tyre të prodhimit dhe redaktimit audiovizual që quhet Projekti Rush.

Në një postim në blogun zyrtarë të Adobe , Erin Norton, një menaxher i produktit Adobe, e përshkruan Projektin Rush si një "të gjithë-në-një pajisje për përpunimin e videove të pajisjeve ndër-pajisje". Ai kombinon mjetet e filtrimit dhe redaktimit të ngjyrave të Adobe Premiere Pro , mjetet e redaktimit audio të Adobe Audition dhe mjetet redaktuese grafike të Adobe After Effects në një aplikacion të vetëm që është zhvilluar për Android, iOS, macOS dhe Windows.

Aplikacioni është ende në beta, përdoruesit mund të aplikojnë për ta testuar atë në faqen zyrtare të projektit Rush . Sipas Adobe's Project Rush beta , beta është në dispozicion për përdoruesit e iOS, macOS dhe Windows tani, me mbështetjen për Android që vjen më vonë.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Adobe kombinon After Effects, Audition dhe Premiere në projektin Rush
Adobe kombinon After Effects, Audition dhe Premiere në projektin Rush
https://3.bp.blogspot.com/-rXEXqR_jq-Q/WznSG7P0R4I/AAAAAAAADbs/Z2qUy7NcLUok0v6GexAmvTEdso7rkkQnwCLcBGAs/s1600/Adobe%2Bkombinon%2BAfter%2BEffects%252C%2BAudition%2Bdhe%2BPremiere%2Bn%25C3%25AB%2Bprojektin%2BRush%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-rXEXqR_jq-Q/WznSG7P0R4I/AAAAAAAADbs/Z2qUy7NcLUok0v6GexAmvTEdso7rkkQnwCLcBGAs/s72-c/Adobe%2Bkombinon%2BAfter%2BEffects%252C%2BAudition%2Bdhe%2BPremiere%2Bn%25C3%25AB%2Bprojektin%2BRush%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/07/adobe-kombinon-after-effects-audition.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/07/adobe-kombinon-after-effects-audition.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy