Yahoo Messenger do të mbyllet më 17 korrik | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Yahoo Messenger do të mbyllet më 17 korrik

Yahoo Messenger do të mbyllet më 17 korrik
Sapo të vijë kjo datë, nuk do të keni më mundësi të hyni në shërbim ose të merrni bisedat nga ai. Sidoqoftë, nëse doni të shkarkoni bisedat tani, mund ta bëni duke shkuar kliko këtu .
Kjo faqe do të jetë në dispozicion për përdoruesit e Messenger për 6 muajt e ardhshëm, sipas Yahoo.

Ja çfarë tha Yahoo për arsyen pse po e mbyll Messenger.
"Ndërsa peizazhi i komunikimit vazhdon të ndryshojë, ne jemi duke u përqendruar në ndërtimin dhe prezantimin e mjeteve të reja dhe emocionuese të komunikimit që përshtaten më mirë me nevojat e konsumatorëve."

Yahoo rekomandon që pas mbylljes së Messenger,  ju duhet të kaloni në Squirrel , aplikacionin e mesazheve të grupit Mëso më shumë.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Yahoo Messenger do të mbyllet më 17 korrik
Yahoo Messenger do të mbyllet më 17 korrik
Yahoo Messenger do të mbyllet më 17 korrik Sapo të vijë kjo datë, nuk do të keni më mundësi të hyni në shërbim ose të merrni bisedat nga ai. Sidoqoftë, nëse doni të shkarkoni bisedat tani, mund ta bëni duke shkuar këtu . Kjo faqe do të jetë në dispozicion për përdoruesit e Messenger për 6 muajt e ardhshëm, sipas Yahoo. Ja çfarë tha Yahoo për arsyen pse po e mbyll Messenger. "Ndërsa peizazhi i komunikimit vazhdon të ndryshojë, ne jemi duke u përqendruar në ndërtimin dhe prezantimin e mjeteve të reja dhe emocionuese të komunikimit që përshtaten më mirë me nevojat e konsumatorëve." Yahoo rekomandon që pas mbylljes së Messenger, ju duhet të kaloni në Squirrel , aplikacionin e mesazheve të grupit Mëso më shumë. www.eklips.al
https://3.bp.blogspot.com/-1pvAWVaqbJ8/Wxum5RpTf8I/AAAAAAAADVs/YyUxzoNAi7IhpwV1BPfoSVO3Bg3RRs3swCLcBGAs/s1600/Yahoo%2BMessenger%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllet%2Bm%25C3%25AB%2B17%2Bkorrik%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-1pvAWVaqbJ8/Wxum5RpTf8I/AAAAAAAADVs/YyUxzoNAi7IhpwV1BPfoSVO3Bg3RRs3swCLcBGAs/s72-c/Yahoo%2BMessenger%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bmbyllet%2Bm%25C3%25AB%2B17%2Bkorrik%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/yahoo-messenger-do-te-mbyllet-me-17.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/yahoo-messenger-do-te-mbyllet-me-17.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy