Valve do të publikoj Steam China | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Valve do të publikoj Steam China

Valve njoftoi sot se po bashkëpunonte me kompaninë kineze të lojës Perfect World për të zhvilluar një version të platformës popullore Steam, veçanërisht për lojtarët kinezë.

Sipas një zëdhënësi të Valve, shërbimi i ri, i quajtur Steam China, do t'u jepte lojtarëve dhe zhvilluesve në vend "me një mënyrë të re për të hyrë në përzgjedhjen ekspansionë të lojrave dhe argëtimit të Steam".

Perfect World, një zhvillues lojë specializuar në MMOs, të tilla si  Neverwinter  dhe  Swordsman  Online , ka qenë në partneritet me Steam që nga viti 2012. Ajo mban të drejta ekskluzive për të shpërndarë dy nga lojërat më të mëdha Steam -  Counter Strike: Global Offensive  dhe  Dota 2 - të Tregu kinez.

Ndërsa hapësira e Steamt në gjendjen e saj të tanishme është e aksesueshme në Kinë, qasja në Komunitet u ndërpre në fund të vitit të kaluar . Aktualisht ai përballet me konkurrencë të ashpër nga Tencent, i cili është duke u zgjeruar më tej në lojrat me investimin e saj në  Fortnite . Krijimi i një shërbimi të përkushtuar në partneritet me një kompani kineze mund të ndihmojë që Steam të kthehet në pushtet të plotë në vend.

Valve ende nuk ka zbuluar një datë të lëshimit për Steam China.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Valve do të publikoj Steam China
Valve do të publikoj Steam China
Valve do të publikoj Steam China Valve njoftoi sot se po bashkëpunonte me kompaninë kineze të lojës Perfect World për të zhvilluar një version të platformës popullore Steam, veçanërisht për lojtarët kinezë. Sipas një zëdhënësi të Valve, shërbimi i ri, i quajtur Steam China, do t'u jepte lojtarëve dhe zhvilluesve në vend "me një mënyrë të re për të hyrë në përzgjedhjen ekspansionë të lojrave dhe argëtimit të Steam". Perfect World, një zhvillues lojë specializuar në MMOs, të tilla si Neverwinter dhe Swordsman Online , ka qenë në partneritet me Steam që nga viti 2012. Ajo mban të drejta ekskluzive për të shpërndarë dy nga lojërat më të mëdha Steam - Counter Strike: Global Offensive dhe Dota 2 - të Tregu kinez. Ndërsa hapësira e Steamt në gjendjen e saj të tanishme është e aksesueshme në Kinë, qasja në Komunitet u ndërpre në fund të vitit të kaluar . Aktualisht ai përballet me konkurrencë të ashpër nga Tencent, i cili është duke u zgjeruar më tej në lojrat me investimin e saj në Fortnite . Krijimi i një shërbimi të përkushtuar në partneritet me një kompani kineze mund të ndihmojë që Steam të kthehet në pushtet të plotë në vend. Valve ende nuk ka zbuluar një datë të lëshimit për Steam China. www.eklips.al
https://1.bp.blogspot.com/-xbRB1u0MzoI/Wx-S7VBcrFI/AAAAAAAADWE/RYs8Pn0B-xk_q_pcKcpZX9x-GG0uBwq_wCLcBGAs/s1600/Valve%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2BSteam%2BChina%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-xbRB1u0MzoI/Wx-S7VBcrFI/AAAAAAAADWE/RYs8Pn0B-xk_q_pcKcpZX9x-GG0uBwq_wCLcBGAs/s72-c/Valve%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2BSteam%2BChina%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/valve-do-te-publikoj-steam-china.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/valve-do-te-publikoj-steam-china.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy