Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus tani kanë përditësim për radio FM | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus tani kanë përditësim për radio FM

Tani do të jetë më e lehtë për disa përdorues të telefonave Samsung të kenë akses në radio FM. Versioni e pajisjeve të hapura Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus po marrin mbështetje për marrjen e radio FM në përditësimin e tyre të fundit. Tani, mund të dëgjoni radion FM në pajisjet për sa kohë që keni lidhur kufje me kabllo.

Samsung u bashkua me aplikacionin NextRadio të mbështetur nga transmetuesit në janar për të sjellë mbështetjen e radios FM në telefonat e saj në SHBA dhe Kanada, por mbështetja e softuerit nuk arriti pajisjet e S9 dhe S9 Plus. Si pjesë e përditësimit të ri, pajisjet e hapura Galaxy S9 dhe S9 Plus po marrin po ashtu përditësim të ri, të cilat kanë marrë më shumë kohë për të arritur në krahasim me pajisjet e mbyllura, sepse Samsung zakonisht merr transportuesit për të certifikuar përditësimet e hapura para se të lëshohet.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus tani kanë përditësim për radio FM
Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus tani kanë përditësim për radio FM
https://2.bp.blogspot.com/-iNQpcgy4xc0/WzOZdGtZUoI/AAAAAAAADak/RQWW3pVs8h0-FkhSYTtc5bVzNKxTUsjwgCLcBGAs/s1600/Samsung%2BGalaxy%2BS9%2Bdhe%2BS9%2BPlus%2Btani%2Bkan%25C3%25AB%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABsim%2Bp%25C3%25ABr%2Bradio%2BFM%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-iNQpcgy4xc0/WzOZdGtZUoI/AAAAAAAADak/RQWW3pVs8h0-FkhSYTtc5bVzNKxTUsjwgCLcBGAs/s72-c/Samsung%2BGalaxy%2BS9%2Bdhe%2BS9%2BPlus%2Btani%2Bkan%25C3%25AB%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABsim%2Bp%25C3%25ABr%2Bradio%2BFM%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/samsung-galaxy-s9-dhe-s9-plus-tani-kane.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/samsung-galaxy-s9-dhe-s9-plus-tani-kane.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy