Pokemon Quest në Android dhe iOS falas | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Pokemon Quest në Android dhe iOS falas

Pas një njoftimi muajin e kaluar rreth katër lojëra të reja të Pokemon që erdhën në Nintendo Switch, Pokemon Quest tani është falas ne iOS dhe Android. Pokemon Quest ju zhytë në një mjedis të ri të quajtur Tumblecube Island që është i mbushur me monstra mini, si dhe collectibles.

Loja përmban grafikë të bukur të stilit të artit voxel, me shumë florë dhe faunë të gjallë, të bllokuar që mbushin ekranin tuaj. Ju do të filloni të eksploroni ishullin me një Pokemon të vetëm, të cilin ju mund të dërgoni në ekspedita për të luftuar monstra të tjera, dhe të mbledhni sende për të rritur veten dhe për të grumbulluar për kampin tuaj bazë. Ndërsa përparoni përmes niveleve, ju do të rriteni skuadrën tuaj të Pokemonit, do t'i rrisni forcën dhe do të forconi bazën tuaj për të tërhequr monstra më të fuqishme.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Pokemon Quest në Android dhe iOS falas
Pokemon Quest në Android dhe iOS falas
https://1.bp.blogspot.com/-fy9j6_b98u0/WzNq_I2iRBI/AAAAAAAADaY/qJ_wpuZvv2sY4bDI8bm8YY8SFpFzMUFjgCLcBGAs/s1600/Pokemon%2BQuest%2Bn%25C3%25AB%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS%2Bfalas%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-fy9j6_b98u0/WzNq_I2iRBI/AAAAAAAADaY/qJ_wpuZvv2sY4bDI8bm8YY8SFpFzMUFjgCLcBGAs/s72-c/Pokemon%2BQuest%2Bn%25C3%25AB%2BAndroid%2Bdhe%2BiOS%2Bfalas%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/pokemon-quest-ne-android-dhe-ios-falas.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/pokemon-quest-ne-android-dhe-ios-falas.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy