NVIDIA njofton azhornimin 7.0 (Android 8.0 "Oreo") për SHIELD TV | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

NVIDIA njofton azhornimin 7.0 (Android 8.0 "Oreo") për SHIELD TV

NVIDIA njoftoi lajmin nëpërmjet Twitter, duke thënë se SHIELD azhornimin 7.0 po shpërndahet tek të gjithë përdoruesit. Ky azhornim përfshin një UI të rifreskuar për pajisjen, e cila sjell rekomandime në krye të përvojës së shfletimit. Për shembull, le të themi se keni ngarkuar Netflix dhe Hulu në pajisjen, ato aplikacione tani do të ofrojnë parashikime dhe shkurtime në shfaqje që keni parë ose janë rekomandohen për ju.

Jini në vëzhgim për njoftimin e azhurnimit, por nëse nuk e shihni, shkoni në Settings> About> Updates System dhe duhet të jetë atje.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: NVIDIA njofton azhornimin 7.0 (Android 8.0 "Oreo") për SHIELD TV
NVIDIA njofton azhornimin 7.0 (Android 8.0 "Oreo") për SHIELD TV
https://2.bp.blogspot.com/-YjaRYbgiLQs/WzTrjyIEYwI/AAAAAAAADa8/YcotjZuueCYuBnWFge9eauA69ZMTO2vpgCLcBGAs/s1600/NVIDIA%2Bnjofton%2Bazhornimin%2B7.0%2BAndroid%2B8.0%2BOreo%2Bp%25C3%25ABr%2BSHIELD%2BTV%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-YjaRYbgiLQs/WzTrjyIEYwI/AAAAAAAADa8/YcotjZuueCYuBnWFge9eauA69ZMTO2vpgCLcBGAs/s72-c/NVIDIA%2Bnjofton%2Bazhornimin%2B7.0%2BAndroid%2B8.0%2BOreo%2Bp%25C3%25ABr%2BSHIELD%2BTV%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/nvidia-njofton-azhornimin-70-android-80.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/nvidia-njofton-azhornimin-70-android-80.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy