Motorola do të publikoj telefonin e saj të ardhshëm më 2 gusht | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Motorola do të publikoj telefonin e saj të ardhshëm më 2 gusht

Motorola ka njoftuar një ngjarje për shtyp në gusht që përmban një "njoftim të madh", me gjasë për një smartphone të ri. Në një deklaratë për mediat, Motorola thotë se lajmi do të "ndryshojë mënyrën se si njerëzit përdorin dhe ndërveprojnë me telefonat e tyre".

Ngjarja zhvillohet në selinë e saj në Çikago më 2 gusht në orën 2:00 të mëngjesit dhe kompania thotë se do të paraqesë "një mënyrë krejtësisht të re për t'u lidhur".

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Motorola do të publikoj telefonin e saj të ardhshëm më 2 gusht
Motorola do të publikoj telefonin e saj të ardhshëm më 2 gusht
https://4.bp.blogspot.com/-vhr_5E-8f2A/WzeBjIdey1I/AAAAAAAADbI/235O5r_G3qICM3r9KqmGbmzVJiFcVqDyQCLcBGAs/s1600/Motorola%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2Btelefonin%2Be%2Bsaj%2Bt%25C3%25AB%2Bardhsh%25C3%25ABm%2Bm%25C3%25AB%2B2%2Bgusht%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-vhr_5E-8f2A/WzeBjIdey1I/AAAAAAAADbI/235O5r_G3qICM3r9KqmGbmzVJiFcVqDyQCLcBGAs/s72-c/Motorola%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bpublikoj%2Btelefonin%2Be%2Bsaj%2Bt%25C3%25AB%2Bardhsh%25C3%25ABm%2Bm%25C3%25AB%2B2%2Bgusht%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/motorola-do-te-publikoj-telefonin-e-saj.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/motorola-do-te-publikoj-telefonin-e-saj.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy