Microsoft njofton se nuk ka lojra VR në Xbox | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Microsoft njofton se nuk ka lojra VR në Xbox

Në mars 2017, Microsoft njoftoi në Konferencën e Zhvilluesit të Lojërave se do të sjellë përvoj të MR (Mixed Reality -realitetit të përzier) në Xbox consoles në vitin 2018. Është duke bër hapa pas  atij premtimi, pasi dëshirojnë të fokusohet në MR për PC.

Shefi i marketingut të Microsoft, Mike Nichols, tha: "Ne nuk kemi plane specifike për Xbox consoles në realitetin virtual apo realitetin e përzier".

Microsoft konfirmoi se do të sjelljë realitetin e përzier në kompjuterë : Për shkak të mundësisë me Windows Mixed Reality, dhe sepse ne besojmë se përvoja e përdoruesit do të jetë më e mira në PC , kjo është ajo ku ne jemi fokusuar. Ne nuk kemi asgjë për të thënë në lidhje me MR për console në këtë kohë.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Microsoft njofton se nuk ka lojra VR në Xbox
Microsoft njofton se nuk ka lojra VR në Xbox
Microsoft njofton se nuk ka lojra VR në Xbox Në mars 2017, Microsoft njoftoi në Konferencën e Zhvilluesit të Lojërave se do të sjellë përvoj të MR (Mixed Reality -realitetit të përzier) në Xbox consoles në vitin 2018. Është duke bër hapa pas atij premtimi, pasi dëshirojnë të fokusohet në MR për PC. Shefi i marketingut të Microsoft, Mike Nichols, tha: "Ne nuk kemi plane specifike për Xbox consoles në realitetin virtual apo realitetin e përzier". Microsoft konfirmoi se do të sjelljë realitetin e përzier në kompjuterë : Për shkak të mundësisë me Windows Mixed Reality, dhe sepse ne besojmë se përvoja e përdoruesit do të jetë më e mira në PC , kjo është ajo ku ne jemi fokusuar. Ne nuk kemi asgjë për të thënë në lidhje me MR për console në këtë kohë. www.eklips.al
https://1.bp.blogspot.com/-_cRzUXaCLqo/WythVCnokOI/AAAAAAAADXM/wV8ii-Aud_g79SgUq5PTqWOAy6l9Kw7UQCLcBGAs/s1600/Microsoft%2Bnjofton%2Bse%2Bnuk%2Bka%2Blojra%2BVR%2Bn%25C3%25AB%2BXbox%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-_cRzUXaCLqo/WythVCnokOI/AAAAAAAADXM/wV8ii-Aud_g79SgUq5PTqWOAy6l9Kw7UQCLcBGAs/s72-c/Microsoft%2Bnjofton%2Bse%2Bnuk%2Bka%2Blojra%2BVR%2Bn%25C3%25AB%2BXbox%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/microsoft-njofton-se-nuk-ka-lojra-vr-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/microsoft-njofton-se-nuk-ka-lojra-vr-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy