Loja The Long Dark merr përditësime | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Loja The Long Dark merr përditësime

Zhvilluesi Hinterland lëshoi ​​një përditësim të ri të përmbajtjes për lojën e tyre të mbijetesës, The Long Dark, i quajtur Vigilante Flame. Ky përditësim paketon shumë më tepër sesa vetëm rregullime të gabimeve. Shton një zonë krejtësisht të re dhe rimodelon mekanikën e madhe në lojë. Munë te kontrolloni për përditësimin e Vigilante Flame, ku zhvilluesi i tregon të gjitha sendet e reja të ftohta që i kanë vënë në lojën e tyre.

Historia e Darkës së Gjatë filloi rrugën në vitin 2014, kur zhvilluesi i pavarur i Vancouverit, Hinterland Games, lëshoi ​​për herë të parë projektin e tyre në Steam Early Access. Ajo shpejt u bë një lloj roli për lojërat e tjera, se si duhet të punojë në mënyrë të menjëhershme në mënyrë optimale, duke u angazhuar vazhdimisht me bazën e lojtarëve, duke shtuar dhe duke e rafinuar lojën në mënyrë të qëndrueshme.
I vendosur në shkretëtirën kanadeze, The Long Dark i bën lojtarët të mbijetojnë në një mjedis të ftohtë, të ashpër dhe të pafalshëm. Vetëm, duke mbijetuar një aksident të lehtë në aeroplan, nuk janë vetëm elementët që përballen. Kafshët e pyllit të egra dhe të rrezikshme si ujqërit mund të bëjnë punë të shpejtë për ju. Një aspekt interesant i The Long Dark synonte të ofronte një botë realiste. Nuk ka monedha, asnjë magji apo ndonjë ide tjetër shkencore. Është mbijetesë e pastër. Gjuetia për ushqim, grumbullimin e materialeve, mbajtjen e ngrohtë dhe ushqimin.


Kjo veçori e hartave të hartuara me dorë, përqendrimi në realizmin dhe talentin e madh të Lojërave Hinterland, është ajo që e bëri The Long Dark një nga lojërat më të shqyrtuara në Steam, në zhanerin e mbijetesës . Ka një mbështetje të fuqishme të përdoruesve prej 91%, si loja më e mir e zhanerit të mbijetesës.

Me këtë përditësim të ri të përmbajtjes të quajtur Vigilante Flame, The Long Dark merr një sistem të përmirësuar, më dinamik të gatimit, një zonë krejtësisht të re Hushed River Valley, Buffer Memories që përpiqen të zgjerojnë njohuritë dhe menunë e menjëhershme të vendosjes radiale. Të gjitha këto duhet të jenë futje të mirëseardhura për lojtarët e stërvitur dhe tifozët e rinj .
www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Loja The Long Dark merr përditësime
Loja The Long Dark merr përditësime
Loja The Long Dark merr përditësime
https://1.bp.blogspot.com/-uQBJVHUdpvE/Wydg0QX52MI/AAAAAAAADWo/3gmlcYyCqJowpj-XT2OH0sNpeSu7jkT9gCLcBGAs/s1600/Loja%2BThe%2BLong%2BDark%2Bmerr%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABsime%2Bwww.eklisp.al.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-uQBJVHUdpvE/Wydg0QX52MI/AAAAAAAADWo/3gmlcYyCqJowpj-XT2OH0sNpeSu7jkT9gCLcBGAs/s72-c/Loja%2BThe%2BLong%2BDark%2Bmerr%2Bp%25C3%25ABrdit%25C3%25ABsime%2Bwww.eklisp.al.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/loja-long-dark-merr-perditesime.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/loja-long-dark-merr-perditesime.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy