Instagram TV | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Instagram TV

Instagram publikon IGTV, një aplikacion i ri ku përdoruesit mund të ngarkojnë videot më gjatë se një minutë. Aplikacioni, i zbuluar në një ngjarje të  Instagram nga CEO Kevin Systrom, pranon video deri në një orë të gjat. Çdokush mund të ngarkojë video, ose nga aplikacioni i dedikuar ose nga vetë Instagram.  Nga ajo që Instagram ka treguar deri më tani, shërbimi duket si një shtesë argëtuese për rrjetin ekzistuese të video Instagram.

Aplikacioni sigurisht përmban disa mjete të reja tërheqëse për përdoruesit e instagram që duan të bëjnë video më të gjata. Së pari, përkundër faktit që Instagram po lançon një aplikacion të dedikuar për video, kushdo që nuk dëshiron ta shkarkojë atë mund t'i shikojë ato nga aplikacionet kryesore i Instagram- foto promovuese sugjerojnë se një buton do të shfaqet në krye të aplikacionit që do tju lejojë atyre të kenë akses në IGTV.

Së dyti, është integruar mjaft mirë me karakteristika të tjera IG - ju do të jeni në gjendje të përdorni stickers dhe filtra, si dhe të ndajnë video përmes mesazheve. Do të keni mundësi edhe të ndani videot e IGTV në një faqe në Facebook.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Instagram TV
Instagram TV
Instagram TV Instagram publikon IGTV, një aplikacion i ri ku përdoruesit mund të ngarkojnë videot më gjatë se një minutë. Aplikacioni, i zbuluar në një ngjarje të Instagram nga CEO Kevin Systrom, pranon video deri në një orë të gjat. Çdokush mund të ngarkojë video, ose nga aplikacioni i dedikuar ose nga vetë Instagram. Nga ajo që Instagram ka treguar deri më tani, shërbimi duket si një shtesë argëtuese për rrjetin ekzistuese të video Instagram. Aplikacioni sigurisht përmban disa mjete të reja tërheqëse për përdoruesit e instagram që duan të bëjnë video më të gjata. Së pari, përkundër faktit që Instagram po lançon një aplikacion të dedikuar për video, kushdo që nuk dëshiron ta shkarkojë atë mund t'i shikojë ato nga aplikacionet kryesore i Instagram- foto promovuese sugjerojnë se një buton do të shfaqet në krye të aplikacionit që do tju lejojë atyre të kenë akses në IGTV. Së dyti, është integruar mjaft mirë me karakteristika të tjera IG - ju do të jeni në gjendje të përdorni stickers dhe filtra, si dhe të ndajnë video përmes mesazheve. Do të keni mundësi edhe të ndani videot e IGTV në një faqe në Facebook. www.eklips.al
https://4.bp.blogspot.com/-348fC75XQpc/WytSn6G9ReI/AAAAAAAADW4/oRDadI6roVMmbyJvHN4iwKupi3NQBS6JACLcBGAs/s1600/Instagram%2BTV%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-348fC75XQpc/WytSn6G9ReI/AAAAAAAADW4/oRDadI6roVMmbyJvHN4iwKupi3NQBS6JACLcBGAs/s72-c/Instagram%2BTV%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/instagram-tv.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/instagram-tv.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy