Aplikacioni Google Translate tani punon pa intrnet për 59 gjuhë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Aplikacioni Google Translate tani punon pa intrnet për 59 gjuhë

Google njoftoi një përditësim të aplikacionit "Translate", i cili sjell mbështetje offline për 59 gjuhë për pajisjet iOS dhe Android .

Çfarë ka të re: Para këtij përditësimi, përdoruesit e Google Translate nuk mundë të përkthenin kur pajisja e tyre nuk ishte e lidhur me internet. Tani, përkthimi i plotë i fraksioneve në 59 gjuhë të ndryshme bëhet i mundur pa patur nevojën e intrenetit. Çdo gjë ndodh në pajisje tani, edhe nëse ke një telefon të vjetër.

Gjuhët e mbështetura: Afrikaans, Shqip, Arabic, Belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Esperanto, Estonian, Filipino, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Gujarati, Haitian, Creole, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Jannada, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malay, Maltese, Marathi, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, and Welsh.

Provoni vetë: Ju mund të shkarkoni aplikacionin Translate për Android dhe iOS tani.
Ndryshimet po bëhen gradualisht, kështu që vetëm disa përdorues mund të kenë mbështetjen e plotë tani, për të gjithë pritet të kenë qasje më 15 qershor 2018.

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Aplikacioni Google Translate tani punon pa intrnet për 59 gjuhë
Aplikacioni Google Translate tani punon pa intrnet për 59 gjuhë
Aplikacioni Google Translate tani punon pa intrnet për 59 gjuhë Google njoftoi një përditësim të aplikacionit "Translate", i cili sjell mbështetje offline për 59 gjuhë për pajisjet iOS dhe Android . Çfarë ka të re: Para këtij përditësimi, përdoruesit e Google Translate nuk mundë të përkthenin kur pajisja e tyre nuk ishte e lidhur me internet. Tani, përkthimi i plotë i fraksioneve në 59 gjuhë të ndryshme bëhet i mundur pa patur nevojën e intrenetit. Çdo gjë ndodh në pajisje tani, edhe nëse ke një telefon të vjetër. Gjuhët e mbështetura: Afrikaans, Shqip, Arabic, Belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Esperanto, Estonian, Filipino, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Gujarati, Haitian, Creole, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Jannada, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malay, Maltese, Marathi, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, and Welsh. Provoni vetë: Ju mund të shkarkoni aplikacionin Translate për Android dhe iOS tani. Ndryshimet po bëhen gradualisht, kështu që vetëm disa përdorues mund të kenë mbështetjen e plotë tani, për të gjithë pritet të kenë qasje më 15 qershor 2018. www.eklips.al
https://1.bp.blogspot.com/-PAFTjT6zHCU/WyI8s0rl9MI/AAAAAAAADWQ/PhLjixaI1qkhU3OjUs3J0xizLH2kSy2BgCLcBGAs/s1600/Aplikacioni%2BGoogle%2BTranslate%2Btani%2Bpunon%2Bpa%2Bintrnet%2Bp%25C3%25ABr%2B59%2Bgjuh%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-PAFTjT6zHCU/WyI8s0rl9MI/AAAAAAAADWQ/PhLjixaI1qkhU3OjUs3J0xizLH2kSy2BgCLcBGAs/s72-c/Aplikacioni%2BGoogle%2BTranslate%2Btani%2Bpunon%2Bpa%2Bintrnet%2Bp%25C3%25ABr%2B59%2Bgjuh%25C3%25AB%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/06/aplikacioni-google-translate-tani-punon-pa-intrnet-per-59-gjuhe.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/06/aplikacioni-google-translate-tani-punon-pa-intrnet-per-59-gjuhe.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy