Publikohet OnePlus 6 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet OnePlus 6


OnePlus 6 përmban një ekran prej 6.28 inç (19: 9) i kompletuar me procesorin e lartë, procesorin Snapdragon 845 të bërë nga Qualcomm, deri në 8GB RAM (ekzistojnë tre konfigurime gjithsej), deri në 256GB hapsir, (16MP + 20MP) me OIS dhe Mode Portrete, bateri 3300mAh, Ngarkimi i shpejtë, USB-C, lexuesi i gjurmëve të fytyrës, rezistenca ndaj ujit dhe OxygenOS 5.1 bazuar në Android 8.1.

OnePlus 6 mundë ta bleni duke filluar nga data 22 Maj për çmimin fillestar : 529 dollarë për modelin 6GB RAM + 64GB. Ruajtja e 8GB RAM + 128GB kushton 579 dollarë, ndërsa modeli 8GB RAM + 256GB do të mbulojë 629 dollarë.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet OnePlus 6
Publikohet OnePlus 6
https://2.bp.blogspot.com/-b3hn6lNuf4g/Wv1W1TTn2xI/AAAAAAAADSc/3W9H_uqHGSgvEfAbNCquSr8gYC6ZadlgwCLcBGAs/s1600/Publikohet%2BOnePlus%2B6%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-b3hn6lNuf4g/Wv1W1TTn2xI/AAAAAAAADSc/3W9H_uqHGSgvEfAbNCquSr8gYC6ZadlgwCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2BOnePlus%2B6%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/05/publikohet-oneplus-6.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/05/publikohet-oneplus-6.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy