Prezantohet HTC U12 + | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Prezantohet HTC U12 +

Prezantohet HTC U12 +,  përmban një procesor Snapdragon 845, ekran të madh 6 inç QHD + Super LCD 6, 6GB RAM, 64GB ose 128GB (me mbështetje SD), bateri 3500mAh me ngarkim të shpejtë, + 16MP), dy kamera të dyfishtë 8MP dhe Android 8.0 nën HTC Sense.

www.eklips.alHTC U12 +
OSAndroid 8.0 Oreo
HTC Sense
Ekrani6.0 "LCD QHD + Super 6 (2880x1440, 18: 9, 537ppi)
Gorilla Glass
Procesori2.8GHz Qualcomm Snapdragon 845 (64-bit, okta-core)
MemorijaRuajtja: 64GB / 128GB (UFS 2.1, mbështetje microSD)
RAM: 6GB
KameraRear: Dual 12MP (kënd i gjerë, f / 1.75) + 16MP (telefoto, f / 2.6),
Front OIS : 8MP (f / 2.0)
Bateri
Ngarkimi i shpejte 3500mAh
LidhjetWiFi 802.11ac
Bluetooth 5.0
NFC
tjetërUSB-C (USB 3.1)
BoomSound HiFi Edition
HTC Edge Sense 2
Shtypni butonat e ndjeshme të
gjurmët e gishtave të lexuesit
Rezistenca e ujitIP68
Madhësi156,6 x 73,9 x 8,7-9,7mm
188g
NgjyratBlu e tejdukshme, E zezë qeramike, Flaka e kuqe
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Prezantohet HTC U12 +
Prezantohet HTC U12 +
Prezantohet HTC U12 +, përmban një procesor Snapdragon 845, ekran të madh 6 inç QHD + Super LCD 6, 6GB RAM, 64GB ose 128GB (me mbështetje SD), bateri 3500mAh me ngarkim të shpejtë, + 16MP), dy kamera të dyfishtë 8MP dhe Android 8.0 nën HTC Sense. www.eklips.al
https://4.bp.blogspot.com/-XCa9eSzxqFE/WwaTuIG4XqI/AAAAAAAADTA/0Od1XfZnCssyZnnip-r5h97fcXOhVyroQCLcBGAs/s1600/Publikohet%2BHTC%2BU12%2B%252B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-XCa9eSzxqFE/WwaTuIG4XqI/AAAAAAAADTA/0Od1XfZnCssyZnnip-r5h97fcXOhVyroQCLcBGAs/s72-c/Publikohet%2BHTC%2BU12%2B%252B%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/05/prezantohet-htc-u12.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/05/prezantohet-htc-u12.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy