Acer ka njoftuar një version të ri Swift 5 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Acer ka njoftuar një version të ri Swift 5

Acer ka njoftuar një version të ri të përditësuar të laptopit Swift 5, i cili ndjek trendin e laptopëve 2018. Kompania është duke Ndërruar ekranin e vjetër 14 inç nga modelet e mëparshme për një ekran të ri prej 15.6 inç 1080p.

Gjithashtu Swift 5 ka procesorin e fundit i8 i gjeneratës Intel dhe një dizajn i zbutur. Swift 5 mund të konfigurohet me deri në 1TB të ruajtjes SSD dhe 16GB RAM, edhe pse nuk ka detaje se cilat janë konfigurimet bazë nga Acer. Swift 5 ofron dy porte USB-C, dy porta USB 3.1 Tip-A, një port HDMI dhe një lexues të kartave SD, së bashku me lexuesin e gishtave të përputhshëm me Windows Hello.

Acer ende nuk ka njoftuar ndonjë detaj për çmimet ose datat e lëshimit, por Swift 5 ndoshta do të dalë gjatë këtë vit.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Acer ka njoftuar një version të ri Swift 5
Acer ka njoftuar një version të ri Swift 5
https://1.bp.blogspot.com/-jf0oZVI0vGs/WwrJHMCmSTI/AAAAAAAADUY/IiZwgrrG5jQnhKTOOB3o6np0iVGh-Vo5wCLcBGAs/s1600/Acer%2Bka%2Bnjoftuar%2Bnj%25C3%25AB%2Bversion%2Bt%25C3%25AB%2Bri%2BSwift%2B5%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-jf0oZVI0vGs/WwrJHMCmSTI/AAAAAAAADUY/IiZwgrrG5jQnhKTOOB3o6np0iVGh-Vo5wCLcBGAs/s72-c/Acer%2Bka%2Bnjoftuar%2Bnj%25C3%25AB%2Bversion%2Bt%25C3%25AB%2Bri%2BSwift%2B5%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/05/acer-ka-njoftuar-nje-version-te-ri.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/05/acer-ka-njoftuar-nje-version-te-ri.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy