Google Play Music do të zëvendësohet nga YouTube Remix | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Play Music do të zëvendësohet nga YouTube Remix

Që nga korriku i kaluar, ne kemi dëgjuar për planet e Google për të bashkuar YouTube dhe Google Play Music për të krijuar një shërbim të ri streaming, dhe sot, një raport nga kompania ka hedhur më shumë dritë mbi situatën.

Google Play Music do të zëvendësohet nga platforma e ardhshme e Remix YouTube , e cila është planifikuar të publikohet këtë vit dhe përdoruesit ekzistues të Google Play Music do të emigrojnë në shërbimin e ri deri në fund të vitit 2018.

Një deklaratë nga YouTube duket se e vërteton këtë, me shënimet e njoftimeve rreth migrimit në shërbimin e ardhshëm:

"Ne kemi njoftuar më parë kombinimin e ekipeve të muzikës në YouTube dhe Google Play - Music është shumë e rëndësishme për Google kështu që është e rëndësishme që të kemi një ofertë që plotëson nevojat e konsumatorëve dhe artistëve. Asgjë nuk do të ndryshojë për përdoruesit egzistues dhe ne do të njoftim përpara se të bëhen ndryshimet."

Vlen të përmendet se YouTube Remix pritet të nisë në SXSW në mars, por Google mohoi se kishte plane të tilla .

www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,268,EklipsAL,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,32,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,47,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,47,video,64,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Play Music do të zëvendësohet nga YouTube Remix
Google Play Music do të zëvendësohet nga YouTube Remix
https://2.bp.blogspot.com/-ARMalidbztY/WuFksTvzeBI/AAAAAAAADOI/qSQhgwzXSZwe8SRoJ_ocNC3PjhFFsKrQQCLcBGAs/s640/Google%2BPlay%2BMusic%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bz%25C3%25ABvend%25C3%25ABsohet%2Bnga%2BYouTube%2BRemix%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-ARMalidbztY/WuFksTvzeBI/AAAAAAAADOI/qSQhgwzXSZwe8SRoJ_ocNC3PjhFFsKrQQCLcBGAs/s72-c/Google%2BPlay%2BMusic%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bz%25C3%25ABvend%25C3%25ABsohet%2Bnga%2BYouTube%2BRemix%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/04/google-play-music-do-te-zevendesohet.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/04/google-play-music-do-te-zevendesohet.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Lexo më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy