Dizajni i ri i Gmail | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Dizajni i ri i Gmail

Google njoftoj se po planifikon të nisë një dizajn të ri të Gmail gjatë javëve së ardhshme.
Eklips.al ka siguruar screenshot të dizajnit të ri të Gmail-it, aktualisht duke u testuar brenda Google dhe me partnerë të besueshëm.
Dizajni i ri përfshin një numër karakteristikash të reja si : përgjigjet e mençura për Gmail në ueb, veçori që ofron sugjerime për t'ju përgjigjur shpejt emaileve ,veçoria e re e përgjumjes gjithashtu ju lejon të privoni përkohësisht emailet nga kutia juaj deri në një kohë të caktuar, kështu që ju mund të shmangni temat e caktuara të email-it derisa të jeni gati për t'u përgjigjur si dhe Snooze dhe Smart Reply janë të dyja aktualisht pjesë e aplikacionit Inbox të Google për Gmail dhe të dyja tiparet tani po hyjnë në Gmail në ueb.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Dizajni i ri i Gmail
Dizajni i ri i Gmail
https://3.bp.blogspot.com/-F2n0H3dFnF8/WtpeHXFDHsI/AAAAAAAADNI/nKTG0DMiT_UcgBdXQkU7L5EedhHVJZjXwCLcBGAs/s640/Dizajni%2Bi%2Bri%2Bi%2BGmail%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-F2n0H3dFnF8/WtpeHXFDHsI/AAAAAAAADNI/nKTG0DMiT_UcgBdXQkU7L5EedhHVJZjXwCLcBGAs/s72-c/Dizajni%2Bi%2Bri%2Bi%2BGmail%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/04/dizajni-i-ri-i-gmail.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/04/dizajni-i-ri-i-gmail.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy