Verifikimi i emrit në Twitter për të gjithë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Verifikimi i emrit në Twitter për të gjithëCEO i Twitter zbuloi se platforma synon të hapë procesin e verifikimit për të gjitha llogaritë.
Ai tha se qëllimi është të lejojmë verifikim për të gjithë .
Në thelb, kushdo që kërkon verifikim dhe është i gatshëm të sigurojë dokumentacionin e nevojshëm për të vërtetuar identitetin e tij - ndoshta duke lidhur llogaritë Google ose Facebook ose duke dhënë ID ( kartë identiteti ose pashaportë ) - do të marrë të njëjtën ikonë blu që zakonisht rezervohej për të famshëm, gazetarë dhe njerëz të tjerë publik .
www.eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Verifikimi i emrit në Twitter për të gjithë
Verifikimi i emrit në Twitter për të gjithë
https://4.bp.blogspot.com/-0CROaNadkBM/WqHvUwDHrWI/AAAAAAAADGU/KqYBH9l0ZNcjU5CZF5G_4RW2Z5IOqFS6gCLcBGAs/s1600/twitter%2Bverification%2Brequest%2B2018%2Btwitter%2Bverification%2Btick%2Brequest%2B2018%2Btwitter%2Bblue%2Bverification%2Brequest%2B2018%2Beklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-0CROaNadkBM/WqHvUwDHrWI/AAAAAAAADGU/KqYBH9l0ZNcjU5CZF5G_4RW2Z5IOqFS6gCLcBGAs/s72-c/twitter%2Bverification%2Brequest%2B2018%2Btwitter%2Bverification%2Btick%2Brequest%2B2018%2Btwitter%2Bblue%2Bverification%2Brequest%2B2018%2Beklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/03/verifikimi-i-emrit-ne-twitter-per-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/03/verifikimi-i-emrit-ne-twitter-per-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy