Lenovo nxjerr në treg tre telefona të rinj S5 , K5 dhe K5 Play | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Lenovo nxjerr në treg tre telefona të rinj S5 , K5 dhe K5 Play


Pas më shumë se një vit heshtje, Lenovo ka publikuar tre telefona të rinj  .
Tre modelet janë S5 , K5 dhe K5 Play , por vetëm për tregun Kinez .
Nga një vështrim, telefonat e rinj ngjajnë kaq shumë telefona të tjerë Android dhe kanë më shumë se një ngjashmëri me iPhone 6.
Lenovo S5 ka një ekran 5.7 inç dhe rezolucion është 2160 x 1080. Pjesa e pasme është prej metali. Ka proçesor Snapdragon 625 dhe bateri prej 3.000mAh.
Mund të zgjidhni midis 3GB ose 4GB RAM, dhe 32GB, 64GB ose 128GB hapësirë ​​ruajtëse.

S5 ka kamera të dyfishtë 13 megapiksel dhe një kamerë automatike 16-megapiksel. Pajisja ka Android 8.0 Oreo .
Kushton 999 CNY ($ 157.74) dhe shkon deri në 1499 CNY ($ 236.69).

Dy telefonat e tjerë, K5 dhe K5 Play, të dy kanë ekran 5.7 inç me rezolucione 1440 x 720. K5 ka kamerat 13 megapiksel dhe 5 megapiksel, ndërsa K5 Play ka kamera të dyfishtë 13 megapiksel dhe 2 megapiksel. K5 ka një proçesor MediaTek MT6750 dhe Android Oreo, ndërsa K5 Play ka një proçesor Snapdragon 450 dhe Android Nougat. K5 kushton 899 CNY (141.93 dollarë) dhe K5 Play kushton 699 CNY ($ 110.35). Të dy telefonat ju lejojnë të përdorni njohjen e fytyrës ose gjurmët e gishtave .

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Lenovo nxjerr në treg tre telefona të rinj S5 , K5 dhe K5 Play
Lenovo nxjerr në treg tre telefona të rinj S5 , K5 dhe K5 Play
https://1.bp.blogspot.com/-Hv7qWNP7Lv0/WrYuTlcFG7I/AAAAAAAADJQ/2QDf6JX27IIZaJPNA_pRVthHdR7cqSLhwCLcBGAs/s1600/Lenovo%2Bnxjerr%2Bn%25C3%25AB%2Btreg%2Btre%2Btelefona%2Bt%25C3%25AB%2Brinj%2B%2BS5%2B%252C%2BK5%2Bdhe%2BK5%2BPlay%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-Hv7qWNP7Lv0/WrYuTlcFG7I/AAAAAAAADJQ/2QDf6JX27IIZaJPNA_pRVthHdR7cqSLhwCLcBGAs/s72-c/Lenovo%2Bnxjerr%2Bn%25C3%25AB%2Btreg%2Btre%2Btelefona%2Bt%25C3%25AB%2Brinj%2B%2BS5%2B%252C%2BK5%2Bdhe%2BK5%2BPlay%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/03/lenovo-nxjerr-ne-treg-tre-telefona-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/03/lenovo-nxjerr-ne-treg-tre-telefona-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy