The Battle for Wesnoth | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

The Battle for Wesnoth

The Battle for Wesnoth është një lojë strategjike taktike e bazuar në kthesa me një temë të lartë fantazi.

Ndërtimi i një ushtrie të madhe, gradualisht duke i kthyer rekrutët e para në veteranë të ngurtësuar. Në lojërat e mëvonshme, kujtoni luftëtarët tuaj më të ashpër dhe formoni një ushtar vdekjeprurës kundër të cilit askush nuk mund të qëndrojë! Zgjedhni njësitë nga një grup i madh specialistësh dhe zgjidhni një forcë me pikat e forta për të luftuar mirë në terrene të ndryshme kundër të gjitha mënyrave të kundërshtimit.
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: The Battle for Wesnoth
The Battle for Wesnoth
https://2.bp.blogspot.com/-1dh56gLVB6s/WnwxT_BIWSI/AAAAAAAAC9w/tqw_yceY9HMQos76HugFV4m5N_mB2KuVACLcBGAs/s640/The%2BBattle%2Bfor%2BWesnoth%2Bwww.eklips.al.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-1dh56gLVB6s/WnwxT_BIWSI/AAAAAAAAC9w/tqw_yceY9HMQos76HugFV4m5N_mB2KuVACLcBGAs/s72-c/The%2BBattle%2Bfor%2BWesnoth%2Bwww.eklips.al.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/02/the-battle-for-wesnoth.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/02/the-battle-for-wesnoth.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy