Microsoft Office 2019 do të punojë vetëm në Windows 10 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Microsoft Office 2019 do të punojë vetëm në Windows 10

Microsoft po jep një përditësim në Office 2019, duke zbuluar se aplikacionet Office do të përdoren vetëm në Windows 10. Në një artikull mbështetje për shërbimin dhe mbështetjen e Windows dhe Office, Microsoft ka zbuluar se do të duhet të përditësosh në Windows 10 nëse dëshiron versionin më të fundit të Office pa u pajtuar me shërbimin e kompanisë Office 365.

Është një masë që është projektuar në mënyrë të qartë për të nxitur bizneset që mbajnë Office 365 me abonime, pasi që softueri i pavarur Office 2019 do të mbështetet vetëm në Windows 10 dhe jo në Windows 7 ose Windows 8.1. Kjo nuk do të ndikojë në Office për Mac, i cili është një produkt i veçantë me një orë tjetër të publikimit të përditësimit.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Microsoft Office 2019 do të punojë vetëm në Windows 10
Microsoft Office 2019 do të punojë vetëm në Windows 10
https://2.bp.blogspot.com/-ueMPiMOiEew/WnmpAP_g9XI/AAAAAAAAC8w/EQtM1BjNLmgUytvtDsYdNDXKgM24KBJxACLcBGAs/s640/Office%2B2019%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-ueMPiMOiEew/WnmpAP_g9XI/AAAAAAAAC8w/EQtM1BjNLmgUytvtDsYdNDXKgM24KBJxACLcBGAs/s72-c/Office%2B2019%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/02/microsoft-office-2019-do-te-punoje.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/02/microsoft-office-2019-do-te-punoje.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy