Të rejat e iOS 11.3 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Të rejat e iOS 11.3

IOS 11.3 do të sjellë avater të rinjë e një përditësim të ARKit

Platforma e përditësuar e ARKit 1.5 do të sjell aftësinë për të njohur objekte në sipërfaqet vertikale si muret e tavolina rrethore, duke shtuar aftësinë e saj aktuale për të vendosur gjërat virtuale në tavolina dhe karrige. Sistemi është gjithashtu i aftë për të dalluar imazhet 2D përfshin postera dhe shenja, duke hapur një gamë shumë të gjerë e të mundshme në vende si muzetë etj.

Ky versjon ka gjithashtu Animojis të ri në iOS 11.3.
IOS 11.3 do të sjellë një dragua, ari, luani dhe kafkë në listën e saj të avatarëve të animuar, do të sjellë plotë 16 karaktere të reja.

www.eklips.al


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Të rejat e iOS 11.3
Të rejat e iOS 11.3
https://1.bp.blogspot.com/-4-Lmhucl8aE/Wmr_JajEyjI/AAAAAAAAC5c/A0kas25Uq00Sctwhm7yh6OPyJY581q5IACLcBGAs/s640/T%25C3%25AB%2Brejat%2Be%2BiOS%2B11.3.%2Bwww.eklips.al.png
https://1.bp.blogspot.com/-4-Lmhucl8aE/Wmr_JajEyjI/AAAAAAAAC5c/A0kas25Uq00Sctwhm7yh6OPyJY581q5IACLcBGAs/s72-c/T%25C3%25AB%2Brejat%2Be%2BiOS%2B11.3.%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2018/01/te-rejat-e-ios-113.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2018/01/te-rejat-e-ios-113.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy