Tashmë nuk mund të identifikoheni me Facebook në Skype | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Tashmë nuk mund të identifikoheni me Facebook në Skype


Microsoft njofton se Skype planifikon të çaktivizojë përdorimin e llogarive në Facebook për t'u identifikuar në Skype në janar 2018.

Konsumatorët e Skype që hyjnë me kredencialet e Facebook aktualisht nuk do të jenë në gjendje ta bëjnë këtë më nga data 10 janar 2018 e tutje.

Njoftimi i plot
Ndërsa vazhdojmë të nxjerrim Skype-in ​​e ri, ne po ndërpresim mundësinë që të identifikoheshim përmes Facebook në janar 2018 dhe do të modernizojmë të gjithë hyrjet e Skype nëpërmjet llogarisë suaj të Microsoft. Përdorimi i një llogarie të Microsoft do t'ju mundësojë të identifikoheni me anë të një identifikimi të vetëm, duke zhbllokuar të gjitha shërbimet tuaja të Microsoft-it - duke përfshirë Skype, Office Online, Outlook, OneNote, OneDrive dhe më shumë - në një përvojë, me vetëm një fjalëkalim.

eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Tashmë nuk mund të identifikoheni me Facebook në Skype
Tashmë nuk mund të identifikoheni me Facebook në Skype
https://2.bp.blogspot.com/-WMeNZMULxMA/WiP8Bypeo0I/AAAAAAAACwM/nBkbP0io5PgFNj6VBVEvE_hph6hpCB1lgCLcBGAs/s1600/Tashm%25C3%25AB%2Bnuk%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bidentifikheni%2Bme%2BFacebook%2Bn%25C3%25AB%2BSkype%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-WMeNZMULxMA/WiP8Bypeo0I/AAAAAAAACwM/nBkbP0io5PgFNj6VBVEvE_hph6hpCB1lgCLcBGAs/s72-c/Tashm%25C3%25AB%2Bnuk%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bidentifikheni%2Bme%2BFacebook%2Bn%25C3%25AB%2BSkype%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/12/tashme-nuk-mund-te-identifiko-heni-me-facebook-ne-skype.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/12/tashme-nuk-mund-te-identifiko-heni-me-facebook-ne-skype.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy