Instagram po teston aplikacionin e mesazheve Direct | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Instagram po teston aplikacionin e mesazheve Direct


Instagram po teston një aplikacion të pavarur për mesazhet private të quajtur Direct, një hap i parë drejt mundësisë së heqjes të veçorive të mesazheve nga aplikacioni kryesor. Direct, i cili hapet në kamera në të njëjtën mënyrë të Snapchat, do të bëhet i disponueshëm në Android dhe iOS sot në gjashtë vende: Kili, Izrael, Itali, Portugali, Turqi dhe Uruguaj. Nëse instaloni Direkt, kutia në hyrje zhduket nga aplikacioni Instagram dhe mund të arrihet vetëm në aplikacionin e mesazheve. Akoma nuk dihet nëse Instagram do e nxjerr për të gjithë përdoruesit këtë aplikacion , pasi njoftohet nga kompania se kjo është vec një provë.
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Instagram po teston aplikacionin e mesazheve Direct
Instagram po teston aplikacionin e mesazheve Direct
https://3.bp.blogspot.com/-g6pv5Ib5lG8/Wi_CT0N32BI/AAAAAAAACyc/TBXpU6DYhJQHGgh_Pr-LKSGvoVVCZbKawCLcBGAs/s640/Instagram%2Bpo%2Bteston%2Baplikacionin%2Be%2Bmesazheve%2BDirect%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-g6pv5Ib5lG8/Wi_CT0N32BI/AAAAAAAACyc/TBXpU6DYhJQHGgh_Pr-LKSGvoVVCZbKawCLcBGAs/s72-c/Instagram%2Bpo%2Bteston%2Baplikacionin%2Be%2Bmesazheve%2BDirect%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/12/instagram-po-teston-aplikacionin-e.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/12/instagram-po-teston-aplikacionin-e.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy