Google Maps do t'ju tregojë rrugën për gjatë udhëtimeve | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Google Maps do t'ju tregojë rrugën për gjatë udhëtimeve


Google do të nisë një përditësim të vogël por të dobishme në Google Maps që do t'ju japë udhëzime të drejtpërdrejta dhe njoftime interaktive në kohë reale gjatë udhëtimit tuaj.

Ideja është t'ju japë përditësime në kohë reale derisa jeni në udhëtimin tranzit. Këto përditësime do të shfaqen në aplikacionin Google Maps.

Së shpejti do të mund të prekni një buton "start" në pjesën e poshtme të ekranit me detajet rreth udhëtimit tuaj të tranzitit dhe më pas të merrni përditësime të drejtpërdrejta gjatë ecjes ose udhëtimit në autobusa dhe trena.

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Google Maps do t'ju tregojë rrugën për gjatë udhëtimeve
Google Maps do t'ju tregojë rrugën për gjatë udhëtimeve
https://3.bp.blogspot.com/-3zWckq3_0mc/Wi5vUB3K2DI/AAAAAAAACxo/r_OVBeM5rngZaRyN0oycpIf0aHjoLFimgCLcBGAs/s1600/Google%2BMaps%2Bdo%2Bt%2527ju%2Btregoj%25C3%25AB%2Brrug%25C3%25ABn%2Bp%25C3%25ABr%2Bgjat%25C3%25AB%2Budh%25C3%25ABtimeve%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-3zWckq3_0mc/Wi5vUB3K2DI/AAAAAAAACxo/r_OVBeM5rngZaRyN0oycpIf0aHjoLFimgCLcBGAs/s72-c/Google%2BMaps%2Bdo%2Bt%2527ju%2Btregoj%25C3%25AB%2Brrug%25C3%25ABn%2Bp%25C3%25ABr%2Bgjat%25C3%25AB%2Budh%25C3%25ABtimeve%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/12/google-maps-do-tju-tregoje-rrugen-per.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/12/google-maps-do-tju-tregoje-rrugen-per.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy