Shfletuesi Samsung vjen tek të gjithë telefonat Android | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Shfletuesi Samsung vjen tek të gjithë telefonat Android


Shfletuesi i internetit i Samsung është tani i disponueshëm në të gjitha telefonat Android me Android 5.0 dhe më lart. Në të njëjtin përditësim, Samsung Internet po merr gjithashtu një bllokues ad-tracking. Përdoruesit në pajisje të tjera Android mund të gjejnë aplikacionin e internetit Samsung në dyqanin Play Store ose Galaxy Apps. Më parë, Samsung Internet ishte i disponueshëm vetëm në pajisjet Samsung dhe pajisjet e Google Nexus dhe Pixel.

www.eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Shfletuesi Samsung vjen tek të gjithë telefonat Android
Shfletuesi Samsung vjen tek të gjithë telefonat Android
https://2.bp.blogspot.com/-uFW12TM1EWg/WgbCMm7ZQiI/AAAAAAAACo4/8eYvsfX-ASIDMRfms4uXnK8et3IFV9XPwCLcBGAs/s1600/Shfletuesi%2BSamsung%2Bvjen%2Btek%2Bt%25C3%25AB%2Bgjith%25C3%25AB%2Btelefonat%2BAndroid%2B%2B%2B%2BSamsung%25E2%2580%2599s%2Bbrowser%2Bcomes%2Bto%2Ball%2BAndroid%2Bphones%2B%2Bwww.eklips.all.png
https://2.bp.blogspot.com/-uFW12TM1EWg/WgbCMm7ZQiI/AAAAAAAACo4/8eYvsfX-ASIDMRfms4uXnK8et3IFV9XPwCLcBGAs/s72-c/Shfletuesi%2BSamsung%2Bvjen%2Btek%2Bt%25C3%25AB%2Bgjith%25C3%25AB%2Btelefonat%2BAndroid%2B%2B%2B%2BSamsung%25E2%2580%2599s%2Bbrowser%2Bcomes%2Bto%2Ball%2BAndroid%2Bphones%2B%2Bwww.eklips.all.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/11/shfletuesi-samsung-vjen-tek-te-gjithe.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/11/shfletuesi-samsung-vjen-tek-te-gjithe.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy