Siri do të përdor Google, për kërkime në internet | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Siri do të përdor Google, për kërkime në internetÇdo kërkimi në Web me Siri ose Spotlight në pajisjet iOS dhe macOS do t'ju tregojë rezultatet nga Google e jo më nga motorrët e kërkimit të Microsoft Bing.


Kalimi në Google si ofruesi i kërkimit të Internetit për Siri, Kërkimi brenda iOS dhe Spotlight në Mac do t'i lejojë këto shërbime që të kenë një eksperiencë të qëndrueshme kërkimi në web me parazgjedhjen në Safari. Kemi marrëdhënie të forta me Google dhe Microsoft dhe mbetemi të përkushtuar për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të përdoruesit ka thën Apple

Përdoruesit e Apple do të kenë mundësi të zgjedhin se cilin motorr këkimi duan të përdorin duke i kërkuar Sirit që të kërkojn në Google ose Bing.
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Siri do të përdor Google, për kërkime në internet
Siri do të përdor Google, për kërkime në internet
https://2.bp.blogspot.com/-aHbksiQqjMo/WdCne57mg7I/AAAAAAAAClo/zVrwPKVz8XgmyS_N1Fx4NmLgC8RgHdEBgCLcBGAs/s640/Siri%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bp%25C3%25ABrdor%2BGoogle%252C%2Bp%25C3%25ABr%2Bk%25C3%25ABrkime%2Bn%25C3%25AB%2Binternet%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://2.bp.blogspot.com/-aHbksiQqjMo/WdCne57mg7I/AAAAAAAAClo/zVrwPKVz8XgmyS_N1Fx4NmLgC8RgHdEBgCLcBGAs/s72-c/Siri%2Bdo%2Bt%25C3%25AB%2Bp%25C3%25ABrdor%2BGoogle%252C%2Bp%25C3%25ABr%2Bk%25C3%25ABrkime%2Bn%25C3%25AB%2Binternet%2B%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/10/siri-do-te-perdor-google-per-kerkime-ne.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/10/siri-do-te-perdor-google-per-kerkime-ne.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy