Alexa tani mund të njohë zëra të ndryshëm | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Alexa tani mund të njohë zëra të ndryshëm


Tashmë Alexa ju jep mundësin të vendosni njohjen e zërit duke përdorur Echo, Echo Dot ose Echo Show. Përdoruesve u kërkohet të lexojnë me zë të lartë 10 fraza, dhe Alexa do të përdorë këto të dhëna për të krijuar një profil zëri. Pas kësaj, profilet e zërit punojnë në pajisjet e tjera të Ekoos etj ."Sapo të vendosni veçorinë, Alexa do të mësojë zërin tuaj dhe të jetë në gjendje të ofrojë një eksperiencë më të personalizuar", tha zëdhënësi i kompanisë The Verge . "Sot funksionet janë në dispozicion për thirrjen / mesazhet, lajmet flash, blerje." 

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Alexa tani mund të njohë zëra të ndryshëm
Alexa tani mund të njohë zëra të ndryshëm
https://4.bp.blogspot.com/-J6ROCMoZfng/WeHXGQn1kxI/AAAAAAAACn8/16GvmMn5-dgfq0_jfyzDR3_CmCxZDZr3QCLcBGAs/s1600/Alexa%2Btani%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bnjoh%25C3%25AB%2Bz%25C3%25ABra%2Bt%25C3%25AB%2Bndrysh%25C3%25ABm%2B%2Bwww.eklips.al.png
https://4.bp.blogspot.com/-J6ROCMoZfng/WeHXGQn1kxI/AAAAAAAACn8/16GvmMn5-dgfq0_jfyzDR3_CmCxZDZr3QCLcBGAs/s72-c/Alexa%2Btani%2Bmund%2Bt%25C3%25AB%2Bnjoh%25C3%25AB%2Bz%25C3%25ABra%2Bt%25C3%25AB%2Bndrysh%25C3%25ABm%2B%2Bwww.eklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/10/alexa-tani-mund-te-njohe-zera-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/10/alexa-tani-mund-te-njohe-zera-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy