Të rejat e iOS 11 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Të rejat e iOS 11
Versioni i ri i iOS 11 ka sjellë ndryshime tek Siri , tastjera dhe në aplikacion që quhet app Files. Siri zëri i Apple po merr një ndryshim të madh në iOS 11. Ndryshimi më i dukshëm do të jetë zëri i saj i ri, i cili tani duket më i natyrshëm dhe më pak robotik. Së dyti, Siri gjithashtu do të jetë në gjendje të përkthejë gjuhët në kohë reale, përkthimet do të jen në anglishtes në frëngjisht, gjermanisht, spanjisht dhe italisht. Tastiera re e bën më të lehtë të shkruash numra dhe simbole pasi numrat dhe simbolet kryesore do ti gjeni mbi gërmat e tastjerës.


Aplikacioni app Files zëvendëson aplikacionin e iCloud Drive. Ai grumbullon të gjitha dosjet që keni krijuar në të gjithë aplikacionet tuaja të ndryshme , si dhe çdo skedar që keni ruajtur në iCloud Drive. Gjithashtu ju lejon të lidheni me shërbime të tjera cloud, përfshirë Dropbox , Google Drive dhe Box
eklips.al
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Të rejat e iOS 11
Të rejat e iOS 11
https://3.bp.blogspot.com/-PqaM4de9-Gk/WbKCHOBLOII/AAAAAAAACjo/2edCJxA659MnMNvw3pgYB4rh9vM3N6iUACLcBGAs/s1600/T%25C3%25AB%2Brejat%2Be%2BiOS%2B11%2Beklips.al.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-PqaM4de9-Gk/WbKCHOBLOII/AAAAAAAACjo/2edCJxA659MnMNvw3pgYB4rh9vM3N6iUACLcBGAs/s72-c/T%25C3%25AB%2Brejat%2Be%2BiOS%2B11%2Beklips.al.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/09/te-rejat-e-ios-11.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/09/te-rejat-e-ios-11.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy