Mbyllet YouTube-MP3.org | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Mbyllet YouTube-MP3.org


YouTube-MP3, vendi kryesor në botë i për shkarkimin e MP3 nga YouTube, ka rënë dakord të mbyllet pafundësisht dhe të dorëzojë domenin e tij në RIAA. Një marrëveshje për zgjidhjen e privatësisë, duke përfshirë një pagesë të pazbuluar, do tëmbyllë padinë e shkeljes së të drejtës së autorit e cila u parashtrua nga disa kompani dhe studio muzikore vitin e kaluar.
Me miliona vizitorë në ditë, YouTube-MP3.org është një nga faqet më të vizituara në internet.
Kjo webfaqe lejon vizitorët e saj të konvertojnë videot e YouTube në MP3, të cilët pastaj mund të dëgjojnë ku dhe kurdoherë që duan. Industria muzikore sheh faqe të tilla si "kërcënim serioz" për të ardhurat e saj .
Në një përpjekje për të bërë diçka në lidhje me të,  disa studio muzikore të përfaqësuar nga RIAA, solli në gjykatë YouTube-MP3 vitin e kaluar .
Një ankesë e paraqitur në një gjykatë federale të Kalifornisë akuzoi drejtuesit e faqes për lloje të ndryshme të shkeljes së të drejtës së autorit.
Gjithashtu studiot muzikore janë ankuar gjithashtu se duke bërë shpërndarjen e paligjshme të muzikës falas, të pandehurit kanë tërhequr miliona përdorues në faqen e internetit YouTube-MP3, e cila gjeneron të ardhura reklamuese për të Pandehurit"


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Mbyllet YouTube-MP3.org
Mbyllet YouTube-MP3.org
https://3.bp.blogspot.com/-FeSgElEbhe8/Wa8-U8HQNxI/AAAAAAAACjQ/gFvoTVBBTlQRr_P7FdtZP50xe9mHl2ZygCPcBGAYYCw/s1600/mbyllet%2Bwwwyoutubemp3org%2B%2Bmbyllet%2Byoutube%2Bmp3%2BYouTube-MP3%2BSite%2BWill%2BShut%2BDown%2Byoutubemp3%2Borg%2Beklips.al.png
https://3.bp.blogspot.com/-FeSgElEbhe8/Wa8-U8HQNxI/AAAAAAAACjQ/gFvoTVBBTlQRr_P7FdtZP50xe9mHl2ZygCPcBGAYYCw/s72-c/mbyllet%2Bwwwyoutubemp3org%2B%2Bmbyllet%2Byoutube%2Bmp3%2BYouTube-MP3%2BSite%2BWill%2BShut%2BDown%2Byoutubemp3%2Borg%2Beklips.al.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/09/mbyllet-youtube-mp3org.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/09/mbyllet-youtube-mp3org.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy