DJI Spark | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

DJI Spark


DJI Spark cilësohet si një nga dronat më të mirë të kadegoris së vet ( për sa i përket cmimit  dhe madhësis.
Është pak me i madh se një kanaçe pepsi dhe kushton 498.00 dollar.


Po çfar e bën të vecant këtë dron ?
E veçanta e këti droni qëndron tek menyra se si i merr komandat me anë të shqnjave te duarëve .
Duke i levizur doren sikur po i thua mirupafshim ai largon distancën nga ti , duke e mbajtur dorën e hapur pa e lëvizur dhe duke lëvizir krahuni e komandon për të ndërruar këndin apo drejtimin e ti .
Për një komandim më të mir kompania këshillon një pult rreth 140 dollar.
Bateria e ti zgjat rreth 16 minuta fluturim.
Dhe kamera  e ti arrin të kap në kualitetin 1800 piksel.
eklips.al

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: DJI Spark
DJI Spark
https://2.bp.blogspot.com/-nbbDf20zpl8/WYQKma7bDpI/AAAAAAAACbY/cv7JBgcgzxocGQEUpKftoYwzeFgr89GbgCLcBGAs/s1600/ergerer.png
https://2.bp.blogspot.com/-nbbDf20zpl8/WYQKma7bDpI/AAAAAAAACbY/cv7JBgcgzxocGQEUpKftoYwzeFgr89GbgCLcBGAs/s72-c/ergerer.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/08/dji-spark.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/08/dji-spark.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy