Motorola rikthehet me telefonin Moto G 5 Plus | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Motorola rikthehet me telefonin Moto G 5 Plus


Motorola ka disa vite që po perpiqet ti rikthehet suksesit te dikurshëm të tregut të telefonave duke sjellë disa modele të reja . Një ndër këto modele është dhe Moto G 5 Plus telefoni i fundit i cili me karakteristikat e reja të tij përpiqet të konkurojë tregun . Ai është i me një dizajn prej alumini dhe vjen në dy ngjyra : gri hënor dhe ngjyrë ari .
 Moto G 5 Plus sjell për herë të parë kamerën Dual Autofocus Pixels 12 MP me kualitet të lartë si ditën ashtu dhe natën . 
Gjithashtu dhe kamera e perparme e cila është 5 MP. Me një bateri 3000 mAh e cila gjithashtu shoqërohet me karikues TurboPower™ i cili bën një karikim të shpejtë .
 Duke e karikuar me TurboPower™ për 15 min telefoni mban bateri per 6 orë . Ka proçesor 2.0 GHz octa-core i cili ka nje perofrmance shumë të mirë grafike dhe gjithashtu suporton 4G LTE .
Ekrani 5.2" Full HD me të cilin mund të shijoni kualitetin e lartë të videove dhe fotove . Gjithashtu ka fingerprint reader i cili skanon gishtin tuaj për të pasur akses në telefonin tuaj . 


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Motorola rikthehet me telefonin Moto G 5 Plus
Motorola rikthehet me telefonin Moto G 5 Plus
https://i.ytimg.com/vi/xSc1YQqRrG0/hqdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/xSc1YQqRrG0/default.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/04/motorola-rikthehet-me-telefonin-moto-g.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/04/motorola-rikthehet-me-telefonin-moto-g.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy