Rikthehet NOKIA 3310 | eklips.al
#btwcss

Rikthehet NOKIA 3310Rikthehet NOKIA 3310 me ekran me ngjyra , kamera  dhe akses në internet.

Kushton 49 € dhe vjen në katër ngjyra : të verdhë , portokalli , gri e hapur dhe blu e errët si versioni i vjetër.
Ka 16 GB memorje dhe bateria mban deri në 22 orë bised.
Gjithashtu ka radio FM dhe MP3 player për muzik.
Shpejtësia e internetit është 2G.
Ka kamer 2 MP dhe LED flash.
Mund të porositeti me dy ose një kart.


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,279,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,171,MAKINA MOTORRA,14,MobileApp,2,Paisje e Software,67,photoshop,2,Pyet eklipsin,57,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,123,telefona,47,Tutoriale,58,video,75,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Rikthehet NOKIA 3310
Rikthehet NOKIA 3310
https://1.bp.blogspot.com/-btjWgxSLJHs/WLlBNDAH3vI/AAAAAAAACCo/hZRC2VoHUF4ttqrhVIJxB-MHxRY6iapsQCLcB/s1600/nokia-3310-mwc-2017.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-btjWgxSLJHs/WLlBNDAH3vI/AAAAAAAACCo/hZRC2VoHUF4ttqrhVIJxB-MHxRY6iapsQCLcB/s72-c/nokia-3310-mwc-2017.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/03/rikthehet-nokia-3310.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/03/rikthehet-nokia-3310.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy