Publikohet Android O | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Publikohet Android O


Publikohet Android O një version jo i plot (për zhvilluesit e android).
Nuk ka akoma ndonjë deklarat përse quhet Android O por ajo që dihet është se ky version ka përmirsime të dukshme  përsa i përket pamjes dhe cilsisë.
Android O ka një ndryshim të dukshëm përsa i përket njoftimeve  ku janë shtuar më shumë opsjone për të menaxhuar sa më mirë njoftimet, si vendosja e një peridhe kohore  për të ardhur njoftimet apo bllokimi i tyke  .
Gjithashtu Android O ka aftësin të ruaj kohëzgjatjen e baters duke mos e konsuar atë.
Dhe përqindaj e cila trekonte jetgjatësin nuk do të shfaqet më

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Publikohet Android O
Publikohet Android O
https://4.bp.blogspot.com/-sQxL9IeVs64/WNJSN86iGlI/AAAAAAAACEw/aVYvQ59gHsUlQbZEXP1BNlck4GB5E33-wCLcB/s1600/android%2Bo.png
https://4.bp.blogspot.com/-sQxL9IeVs64/WNJSN86iGlI/AAAAAAAACEw/aVYvQ59gHsUlQbZEXP1BNlck4GB5E33-wCLcB/s72-c/android%2Bo.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/03/publikohet-android-o.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/03/publikohet-android-o.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy