Del në treg HP ENVY 2017 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Del në treg HP ENVY 2017


HP ENVY 2017 është një nga paisjet më të reja të hedhura në treg këtë vit nga hp.
Kjo paisje është kompjuter desktop me windows 10 , kamer , bokse , karikues wifi dhe ekran hp të inkorporuar ne të .
Paisja vjen me dy ekrane një të harkuar dhe një të drejt (normal) , të dy ekranet jan ne cilsin HD e pa reflekse .
Në anën e djathtë të trurit të pc është vendosur kontrolluesi i volumit , ndëras në anën e majt karikuesi wifi që mund të karkijoj çdo paisje që është e përshtatur me këtë teknologji .
Bokis është vendosur në anën e perparme të trurit , ka një audio të mir po nuk ka bas.
Versioni me ekran të harkuar ka dy kamera dhe versioni me ekran të drejt ka një , ato hapen dhe mbyllen duke i shtyr posht.
HP ENVY ka katër hyrje usb dhe dy hdmi , nje hyrje per internet.
paisja vjen sëbashku me tastjer dhe maus që jan kritikuar për mso përshtatje dhe veshtirësi n0 përdorimEklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Del në treg HP ENVY 2017
Del në treg HP ENVY 2017
https://1.bp.blogspot.com/-ijSALNVeJR8/WKGWdTfcXfI/AAAAAAAAB-A/cT5W1jY3bTMBDXZkjVtbBrkYmAliCtApACLcB/s1600/download.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-ijSALNVeJR8/WKGWdTfcXfI/AAAAAAAAB-A/cT5W1jY3bTMBDXZkjVtbBrkYmAliCtApACLcB/s72-c/download.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/02/del-ne-treg-hp-envy-2017.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/02/del-ne-treg-hp-envy-2017.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy