6 telefonat me baterin më jetëgjatë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

6 telefonat me baterin më jetëgjatë


Shpesh herë na ka ndodhur që bateria e telefonit të na lej atëher kur na duhet më shumë.
Po cili është telefoni me baterin më jetë gjatë ?
Sipas vëzhgimeve dhe testimeve të bëra kemi zbuluar 6 telefonat me baterin më jetëgjat .


Në vëndin e parë klasifikohet Motorola Moto Z Play me 23 orë e 3 minuta jetë të bateris

Në vëndin e dytë klasifikohet Samsung Galaxy S7 Active 21 orë jetë të bateris
Në vëndin e tretë klasifikohet Samsung Galaxy  S7 Edge me 19 orë jetë të bateris


Në vëndin e katërt klasifikohet Huawei Mate 9 me 18 orë e 35 minuta  jetë të bateris

Në vëndin e pestë klasifikohet OnePlus 3T me 16 orë jetë të bateris


Dhe në vëndin e gjashtë klasifikohet BlackBerry DTEK60 me 14 orë e 15 minuta jetë të bateris
https://www.cnet.com/news/smartphones-best-long-battery-life/
Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: 6 telefonat me baterin më jetëgjatë
6 telefonat me baterin më jetëgjatë
https://4.bp.blogspot.com/-IZWB95srY8U/WLM3hr8J59I/AAAAAAAAB_Y/Mu5eKfmeEDABLa1SgtfHF2ZF0s3iRrJzQCPcB/s1600/6%2Btelefonat%2Bme%2Bbaterin%2Bm%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25ABgjat%25C3%25AB.png
https://4.bp.blogspot.com/-IZWB95srY8U/WLM3hr8J59I/AAAAAAAAB_Y/Mu5eKfmeEDABLa1SgtfHF2ZF0s3iRrJzQCPcB/s72-c/6%2Btelefonat%2Bme%2Bbaterin%2Bm%25C3%25AB%2Bjet%25C3%25ABgjat%25C3%25AB.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2017/02/6-telefonat-me-baterin-me-jetegjate.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2017/02/6-telefonat-me-baterin-me-jetegjate.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy