Youtube ndryshon në 2017 | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Youtube ndryshon në 2017Youtube ka vendosor që gjatë periudhës së festave dhe fillim vitit të ri 2017 të sjell një ndryshime për sa i përket pamjes .
Ndryshime kan ndodhur në kuadratin e kërkimit , në ikonen e kanaleve , në banerin e kanaleve , në butonin subscribe dhe tek playlist-a .
Kuadrati i kërkimit është bërë më estetik dhe ndodhet në mes të faqes .
Ikona e kanaleve është bërë e rrubullakët .
Baneri i kanaleve është bërë më i madh dhe me gjerësi 100% të faqes .
Butoni subscribe është bërë më estetik dhe më i madh .
Playlist-a është po në të njëjtën pamje por në vënd të ngjyrës së zez ka vendosur një ngjyr gri .


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Youtube ndryshon në 2017
Youtube ndryshon në 2017
https://4.bp.blogspot.com/-2-qcECAnAls/WGZLS-f1jEI/AAAAAAAAB6M/STOr3QT_T_Qa8y5ZfR_oJQFp7G7jVCxlQCPcB/s1600/Youtube%2B2017%2B%2Bchanges.png
https://4.bp.blogspot.com/-2-qcECAnAls/WGZLS-f1jEI/AAAAAAAAB6M/STOr3QT_T_Qa8y5ZfR_oJQFp7G7jVCxlQCPcB/s72-c/Youtube%2B2017%2B%2Bchanges.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/12/youtube-ndryshon-ne-2017.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/12/youtube-ndryshon-ne-2017.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy