Mënyra e re e raportimit të lajmeve të rreme në facebook | eklips.al
#btwcss

Mënyra e re e raportimit të lajmeve të rreme në facebook


Disa javë më parë facebook ka parashikuar disa nga gjërat që jane duke bër për të adresuar çështjen e lajmeve të rreme dhe mashtrimeve.
Facebook tashmë ju ka dhënë mundësinë për të raportuar lajmet e rreme ose mashtrimet më lehtë se kurr .
Ne besojmë që duhet ti japim popullit një zë më shumë për të vëndosur çfar është e vertet apo e rreme dhe se ne nuk mund të bëheni arbitra të çdo lloj postimi , ka njoftuar facebook.
facebook do të vendos një flamur të kuq posht cdo postimi të raportuar  , e në qoftë se diksuh do të ripostoj një postim të raportuar më par ati do ti shfaqet ky flamur menjëher dhe do ti shpjegohen arsyet pse .

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,279,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,171,MAKINA MOTORRA,14,MobileApp,2,Paisje e Software,67,photoshop,2,Pyet eklipsin,57,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,123,telefona,47,Tutoriale,58,video,75,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Mënyra e re e raportimit të lajmeve të rreme në facebook
Mënyra e re e raportimit të lajmeve të rreme në facebook
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLhHc81bF4aZiu_JVXh5sL72JgGjryad0zZ2s0Fe7Xc5_bfAXIdDaKJ_dYLYH6Hebkk1XLpT62hu-DA5xtuj4eLTwl1as7WG9OAGLKjguDiTsKkCaPMOxHAePBVyNuzVIXJIewMWQiRXdr/s1600/mark-zuckerberg-steals-show-samsung-s7-launch-mwc-2016.jpg
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLhHc81bF4aZiu_JVXh5sL72JgGjryad0zZ2s0Fe7Xc5_bfAXIdDaKJ_dYLYH6Hebkk1XLpT62hu-DA5xtuj4eLTwl1as7WG9OAGLKjguDiTsKkCaPMOxHAePBVyNuzVIXJIewMWQiRXdr/s72-c/mark-zuckerberg-steals-show-samsung-s7-launch-mwc-2016.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/12/menyra-e-re-e-raportimit-te-lajmeve-te.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/12/menyra-e-re-e-raportimit-te-lajmeve-te.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy