Telefoni i parë me projektor dhe lazer infra të kuqe nga LENOVO | eklips.al
#btwcss

Telefoni i parë me projektor dhe lazer infra të kuqe nga LENOVO

Nëse e urreni ekranin e vogël të telefonit tuaj Lenova ka gjetur zgjidhjen për ju . Lenovo Smart Cast Smartphone ju mundëson që të projektoni foto dhe video në murin e shtëpisë ose ambjentit ku qëndroni . Por ky nuk funksionon vetëm si projektor por mund të ndjej lëvizjen nëpërmjet dritës infra të kuqe . Kjo do të thotë që çdo sipërfaqe të sheshtë ta kthejë në një ekran interaktiv .

Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,277,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,35,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,55,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,2,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,56,video,73,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Telefoni i parë me projektor dhe lazer infra të kuqe nga LENOVO
Telefoni i parë me projektor dhe lazer infra të kuqe nga LENOVO
https://i.ytimg.com/vi/JwBem1Ul8dk/hqdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/JwBem1Ul8dk/default.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/11/telefoni-i-pare-me-projektor-dhe-lazer.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/11/telefoni-i-pare-me-projektor-dhe-lazer.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy