Makina e filmit Mad Max në Kosovë | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Makina e filmit Mad Max në Kosovë

Tonik Qerimi nga Kosova i frymëzuar nga filmi Mad Max dhe makinat Hot Rod dhe i ndimuar nga video të cilat i ka shikuar në YouTube ka realizuar këtë makinë e cila është ndërtuar nga pjesë të ndryëshme të makinave dhë pjesë të tjera metalike në përgjithsi të ndryshkuara . Për gjetjen e materialeve për ta ndërtuar i janë dashur 2 javë ndërsa për ta ndërtuar 2 muaj punë .
Disa nga pjesët e përdorura për ta ndërtuar :
Motorr Mercedes Benz 3000 kubik ,
Dritat e një traktori
Zinxhir të makinerive të ndyshme
Pjesë metalike të kosave të barit
etj..
Të gjitha pjesë të cilat i kanë kushtuar 500 Euro


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Makina e filmit Mad Max në Kosovë
Makina e filmit Mad Max në Kosovë
https://i.ytimg.com/vi/LDW8HsivD4E/hqdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/LDW8HsivD4E/default.jpg
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/11/makina-e-flimit-mad-max-ne-kosove.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/11/makina-e-flimit-mad-max-ne-kosove.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy