Apple hedh në treg MacBook Pro | eklips.al
LAJME/fa-globe/ $type=complex$count=4$author=hide$cate=0 DOWNLOAD /fa-download/ $type=blogging$count=4$author=hide$cate=0 #btwcss

Apple hedh në treg MacBook ProKy MacBook Pro është më i hollë dhe i lehtë se paraardhësi i tij, me një tastierë të rrafshët dhe touchpad të zgjeruar. Ajo ka përzgjedhje një procesor të Intel, për ruajtjen më të shpejtë flash dhe një ekran të ndritshme Retina.


MacBook pro ka TouchBar që zëvëndëson butonat e më parshëm , pë të lehtësuar përdorimin e  programeve .
MacBook pro ka sensor shumë të dobishme TouchID , të importuara gati si në iPhone dhe iPad .
MacBook pro ka katër porta USB .


Eklips.al ne youtube
Name

AGD,56,Albania Graphic Design,55,AR,3,Blur,1,Counter Strike,2,download,6,eklips.al,276,EklipsAL,1,eklipsin,1,GAME,3,GIF,2,Grand Theft Auto,1,GZA,34,Kompjutera,14,Laboratori.al,2,Lajme,170,MAKINA MOTORRA,16,MobileApp,2,Need for Speed,1,Paisje e Software,66,photoshop,3,Pro Evolution Soccer,1,Pyet eklipsin,54,Së shpejti,6,SHKARKO,3,Software,4,Teknologji,122,telefona,47,Tutoriale,55,video,72,wallpaper,7,
ltr
item
eklips.al: Apple hedh në treg MacBook Pro
Apple hedh në treg MacBook Pro
https://2.bp.blogspot.com/--yeL-_4SuDo/WCrljBCk7fI/AAAAAAAABqs/vbGk7uKUIrEqMiGDwB8RurW7GVdXhK70wCLcB/s640/m%2Bpro.png
https://2.bp.blogspot.com/--yeL-_4SuDo/WCrljBCk7fI/AAAAAAAABqs/vbGk7uKUIrEqMiGDwB8RurW7GVdXhK70wCLcB/s72-c/m%2Bpro.png
eklips.al
https://www.eklips.al/2016/11/apple-hedh-ne-treg-macbook-pro.html
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/
https://www.eklips.al/2016/11/apple-hedh-ne-treg-macbook-pro.html
true
521798252408112453
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Mëso më shumë Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All REKOMANDUAR PER JU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Nuk u gjet ajo ju që kërkuat Kthehu në Kryefaqe E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhejtor tani 1 minutë më parë $$1$$ minuta më parë 1 orë më parë $$1$$ orë më parë Dje $$1$$ ditë më parë $$1$$ javë më parë më shume se 5 javë më parë Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy